ml

Supertrwały
tusz do rzęs efekt 24H

Supertrwały tusz do rzęs efekt 24H

Long-Wearing Mascara, dzięki innowacyjnej i niezwykle trwałej formule Tube Technology, zapewnia 24-godzinny efekt wyraźnie podkreślonych oczu bez rozmazywania, osypywania i smug. 

OPIS

Long-Wearing Mascara, dzięki innowacyjnej i niezwykle trwałej formule Tube Technology, zapewnia 24-godzinny efekt wyraźnie podkreślonych oczu bez rozmazywania, osypywania i smug. Rewolucyjna mascara nie maluje rzęs jak tradycyjny tusz – lecz tworzy wokół każdej z nich osłonki („rurki”), dzięki czemu idealnie sprawdza się w sytuacjach, w których inne tusze spływają z rzęs, powodując nieestetyczny efekt „pandy”. Jest odporna na pot, zwiększoną wilgotność powietrza i łzy, a jednocześnie łatwo ją usunąć ciepłą wodą (powyżej 39oC). Nawet po bardzo aktywnym dniu – wieczorem rzęsy wyglądają równie pięknie jak o poranku. Są błyszczące, delikatnie podkręcone, a przede wszystkim wydłużone. Innowacyjny polimer błyskawicznie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce, nie pozbawiając ich lekkości, miękkości i sprężystości. Dodatek biotyny, o właściwościach regenerujących, skutecznie wzmacnia rzęsy i stymuluje ich wzrost. Kwas hialuronowy uelastycznia rzęsy, nadaje im połysk i zdrowy wygląd. Doskonale wyprofilowana szczoteczka ułatwia aplikację tuszu, precyzyjnie dociera do każdej rzęsy, pozwalając na uzyskanie efektu idealnego rozdzielenia, podkreślenia oraz wyrazistego spojrzenia. Formuła przetestowana dermatologicznie i oftalmologicznie pod nadzorem lekarza dermatologa-alergologa oraz lekarza okulisty.

STOSOWANIE

Aplikuj tusz za pomocą szczoteczki, od nasady po końce rzęs. Dla uzyskania bardziej spektakularnego efektu – można nanieść kolejne warstwy maskary. Demakijaż: Zwilżonymi opuszkami palców namocz rzęsy ciepłą wodą (co najmniej 39oC) i delikatnie przyciśnij. Możesz również zwilżyć płatek kosmetyczny ciepłą wodą, przycisnąć go do rzęs, a następnie zetrzeć tusz. Osłonki („rurki”) delikatnie i bez wysiłku po prostu zsuną się z rzęs. Na płatku będziesz mogła zobaczyć maleńkie rurki, które jeszcze przed chwilą pokrywały Twoje rzęsy. Demakijaż możesz również wykonać podczas kąpieli lub pod prysznicem.

SKŁADNIKI

Aqua, Acrylates/Ethylhexyl Acrylates Copolymer, Cera Alba, Carnauba Wax, Isodecyl Neopentanoate, Glyceryl Stearate, Propanediol, Propylene Glycol, Laureth 50, Stearic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Allantoin, Biotin, Sodium Hyaluronate, Triethanolamine, Urea, Disodium Phosphate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI77499

BEAUTY FACT

?
75% testerek zamieniłoby dotychczas używany tusz na super trwały tusz do rzęs z efektem 24h.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Supertrwałość a demakijaż przy użyciu wody – jak to możliwe? Dlaczego tusz jest odporny na płyny do demakijażu a można go zmyć wodą?

Woda lub płyny o temperaturze niższej niż 39°C nie są w stanie „odkleić” tuszu od rzęs, dlatego nie zmyje go ani deszcz, ani nasze łzy, ani woda w basenie czy morzu. Również zwiększona wilgotność powietrza nie spowoduje osypywania ani rozmazywania tuszu. Zapomnij o efekcie pandy!

Jak trwały jest tusz w ciepłe i upalne dni?

Wysoka temperatura oraz zwiększona wilgotność powietrza nie wpływają na trwałość tuszu.

Jak skutecznie powinno zmywać się tusz z rzęs?

Zwilżonymi opuszkami palców należy namoczyć rzęsy ciepłą wodą (co najmniej 39ºC) i delikatnie przycisnąć. Można również zwilżyć płatek kosmetyczny ciepłą wodą, przycisnąć go do rzęs, a następnie zetrzeć tusz. Osłonki (rurki/tubki) delikatnie i bez wysiłku po prostu zsuną się z rzęs . Na płatku będzie można zobaczyć maleńkie rurki, które jeszcze przed chwilą pokrywały rzęsy. Demakijaż można również wykonać podczas
kąpieli lub pod prysznicem.

Jaka jest różnica pomiędzy Supertrwałym tuszem a odżywką do rzęs?

Odżywka do rzęs oparta jest na składniku bimatoprost, który aktywnie działa na rzęsy - stymuluje ich wzrost, zwiększa liczbę, a także przedłuża ich życie. Tusz do rzęs nie posiada tego składnika – jego formuła zawiera biotynę. Składnik ten ma właściwości regenerujące – wzmocni rzęsy i zmobilizuje do wzrostu. Dodatkowo zawiera on nowoczesny polimer, który pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce, fizycznie je wydłużając. Lecz nie jest on odżywką. Efekty stosowania tych 2 produktów będą nieco inne. Odżywka intensywniej zadziała na rzęsy – w trakcie pełnej kuracji (6 miesięcy) Twoje rzęsy się zregenerują, wydłużą i zagęszczą. Tusz będzie je stymulował, lecz delikatniej i subtelniej. Pozwoli on zachować Ci perfekcyjny makijaż przez 24h, lecz nie zadziała na rzęsy tak głęboko, jak serum. Jeśli chcesz uzyskać spektakularny efekt długich rzęs, to polecamy zastosowanie odżywki. Natomiast, jeśli oczekujesz kosmetyku, który zapewni Ci idealnie rozdzielone, podkreślone rzęsy (przy tym będzie je pielęgnował i wzmacniał) oraz efekt trwałego makijażu, wtedy tusz spełni Twoje oczekiwania

Co to jest tube i jakie są jego zalety?

Technologia Tube zapewnia idealne przyleganie tuszu na całej długości rzęs, wokół których tworzą się rurki/tubki gwarantujące supertrwały efekt do 24h. Do zalet można zaliczyć, szybki, prosty demakijaż oraz zminimalizowane ryzyko podrażnień oczu.

Co się stanie jeśli zapomnę zmyć tusz wieczorem?

Technologia Tube gwarantuje 24-godzinny efekt bez rozmazywania oraz osypywania. Tusz jest ponadto odporny na pocieranie, łzy, inne czynniki zewnętrzne oraz sebum wydzielane przez skórę. Sprawdza się zarówno w makijażu codziennym, jak również w sytuacjach, kiedy wymagamy od produktu zwiększonej trwałości bez konieczności poprawiania makijażu.

W jaki sposób powinno nakładać się maskarę "tube"?

Maskarę typu „tube” nakładamy, jak wszystkie tusze, za pomocą szczoteczki standardową techniką. Różnica polega tylko na demakijażu.

Czy tusz tube technology można zmyć płynem micelarnym, mleczkiem lub 2-fazowym płynem do demakijażu?

Tak, jednak tylko zmywanie ciepłą wodą o minimalnej temperaturze 39°C gwarantuje idealny demakijaż bez podrażnień.

Dlaczego tusz jest odporny na płyny do demakijażu a można go zmyć wodą?

Woda lub płyny o temperaturze niższej niż 39°C nie są w stanie „odkleić” tuszu od rzęs, dlatego nie zmyje go ani deszcz, ani nasze łzy, ani woda w basenie czy morzu. Również zwiększona wilgotność powietrza nie spowoduje osypywania ani rozmazywania tuszu. Zapomnij o efekcie pandy! Tusz po zaschnięciu na rzęsie staje się nierozpuszczalny w wodzie, sebum oraz preparatach do demakijażu, stąd jego trwałość przez 24h. Dlatego można go używać bez obaw na siłowni, podczas letnich wypadów za miasto i długich, całonocnych imprez oraz w podróży.

Jak zachowuje się tusz podczas nadmiernego pocenia?

Tusz po utrwaleniu staje się nierozpuszczalny i nie odbije się ani na górnej powiece ani nie spłynie z rzęs pod wpływem potu.

Jaki jest dokładny skład tuszu tubowego?

Aqua, Acrylates/Ethylhexyl Acrylates Copolymer, Cera Alba, Carnauba Wax, Isodecyl Neopentanoate, Glyceryl Stearate, Propanediol, Propylene Glycol, Laureth 50, Stearic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Xanthan Gum, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Allantoin, Biotin, Sodium Hyaluronate, Triethanolamine, Urea, Disodium Phosphate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI77499.

Czy regularne stosowanie tuszu osłabia kondycję rzęs?

Technologia Tube zapewnia supertrwały efekt 24h, ale w sposób odmienny niż typowe tusze wodoodporne, które po dłuższym okresie stosowania osłabiają rzęsy. Formuła maskary zawiera dodatkowo biotynę, o właściwościach regenerujących, która skutecznie wzmacnia rzęsy i stymuluje ich wzrost.

#Long4Lashes instagram

Pokaż kolejne
ZOBACZ INNE PRODUKTY